Kakaesiacy pozdrawiają z Darłówka

Nasi młodzicy rozpoczęli właśnie tygodniowy obóz piłkarski. W nadmorskim Darłówku będą trenować, rozgrywać sparingi, a wolnych chwilach wypoczywać i zażywać słonecznych i wodnych kąpieli.

Od piątku, na dofinansowywanym przez klub obozie sportowym przebywa w sumie blisko 65 zawodników: nasi młodzicy pod opieką trenerów Karola Kiełbika i Jacka Bartkowskiego, trampkarze starsi – podopieczni trenera Jakuba Szczapaniaka oraz juniorzy starsi z trenerem Damianem Ostrychalskim.

Pobyt w Darłówku jest doskonałym uzupełnieniem rozpoczętych właśnie przygotowań do nowego sezonu rozgrywek. Nasi młodzi piłkarze po porannym rozruchu na terenie ośrodka lub brzegiem morza, odbywają dwie jednostki treningowe dziennie, urozmaicane beachsoccerem.

W planie są też sparingi. Już w niedzielę młodzicy starsi zagrają towarzysko z drużyną Włókniarza Pabianice, a w najbliższy wtorek z UKS Sławą Sławno. Na etapie uzgodnień jest też spotkanie z Gwardią Koszalin.

W przerwach między zajęciami sportowymi nie brakuje też rozrywki: kąpieli w morzu, wypadów na miasto i zwiedzania. W przyszłym tygodniu planowany jest rejs statkiem.