Posmakuj wygranej w Hollywood Cafe !

Miło nam poinformować, że do grona sponsorów Kaliskiego Klubu Sportowego dołączyła spółka Hollywood Cafe. Dla naszej drużyny fakt ten jest szczególnie ważny i miły, bowiem na podstawie podpisanej - póki co na 2 lata - umowy, firma zadeklarowała finansowe wsparcie właśnie dla młodzików starszych, jak i zawodników  sekcji pływackiej.

Hollywood Cafe choć na rynku istnieje od niespełna 1,5 roku zdążyła już zyskać sobie serca, a przede wszystkim żołądki, sporego grona klientów. Klientów, którzy chcąc dopieścić podniebienie szukają wyjątkowych smaków. I znajdują je ….właśnie w Hollywood Cafe. Wizyta w tym miejscu bez wątpienia zaspokoi gusta nawet tych najbardziej wymagających,
w każdym wieku.

- W bogatej ofercie naszej kawiarni znajdują się wysokogatunkowe, świeżo mielone, aromatyczne kawy, herbaty, ciasta, przepyszne desery i tropikalne koktajle, a przede wszystkim wyjątkowo zróżnicowana paleta lodów. Wszystkie produkowane są na miejscu, z wyselekcjonowanych składników i w oparciu o specjalnie opracowane receptury, a co ważne, są bezpieczne, bo bezjajeczne – zapewnia Przemysław Filipiak, szef kuchni w Hollywood Cafe.

W stałej ofercie jest ich 24, ale drugie tyle to tzw. smaki sezonowe – przygotowywane na bazie aktualnie królujących owoców. Truskawka, jagoda, gruszka, śliwka, arbuz i wiele innych, każdy znajdzie tu swój ulubiony smak. Hitem jesieni są lody … dyniowe! Zdarzają się też propozycje dla odważnych, lubiących eksperymentować. Ci mogli już skosztować lodów o smaku mizerii, a nawet czerwonego barszczyku. Na razie w wafelku lub pucharku, ale niewykluczone, że już wkrótce klienci kawiarni ulubione lody będą mogli kupić na wynos, w większych pojemnikach.

Ale w Hollywood Cafe nie tylko amatorzy słodkości znajdą coś dla siebie. Dla miłośników tzw. „konkretów” w karcie menu przygotowano też apetyczne sałatki, kanapki, naleśniki i tosty. Lokal zapewnia też możliwość rezerwacji stolików na kameralne imprezy okolicznościowe, przyjęcia urodzinowe dla najmłodszych, czy spotkania biznesowe. Niepowtarzalny styl, urok i klimat kawiarni oraz miła i profesjonalna obsługa sprawią, że każdy poczuje się tu jak Gwiazda Hollywood. Na życzenie klienta kawiarnia oferuje też usługi cateringowe.

- Niezmiernie nas cieszy, że Hollywood Cafe dołączyło do grona tych lokalnych firm, które poza swoją branżową działalnością, postanowiły wspierać rozwój młodych i utalentowanych sportowców. Na mocy podpisanej z klubem umowy opieką sponsorską spółka objęła piłkarzy z zespołu młodzika starszego oraz zawodników sekcji pływackiej. Dzięki finansowemu wsparciu młodzież otrzyma m.in. nowe stroje i sprzęt treningowy, a także będzie mogła korzystać z udziału w wyjazdowych turniejach, stanowiących okazję do konfrontacji sportowych umiejętności z drużynami spoza Kalisza – mówi Robert Trzęsała, prezes Kaliskiego Klubu Sportowego.

Oferowanych przez Hollywood Cafe ciepłych zupek, napojów i przekąsek kibice futbolu mogą skosztować na stoisku cateringowym na Stadionie Miejskim, podczas meczów ligowych z udziałem naszej seniorskiej drużyny. Z nastaniem sezonu wiosenno - letniego oferta poszerzona zostanie o lody, napoje chłodzące i słodkości.

Na co dzień Hollywood Cafe zaprasza do Galerii Amber, od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00 -21.00 oraz w niedziele od 10.00 do 20.00, a także do kawiarni przy ul. Śródmiejską 27 (naprzeciw Złotego Rogu ). Telefon kontaktowy: 730091607.