Kolejny mecz, kolejne punkty

Drugi tej wiosny mecz i druga z rzędu wygrana. W minioną sobotę nasi trampkarze pokonali Astrę Krotoszyn 2:1. Zwycięstwo cieszy, ale poziom gry już niekoniecznie.

Trzy punkty zostały w Kaliszu, ale na tym pozytywny komentarz do tego spotkania można byłoby zakończyć, bo gra naszego zespołu pozostawiała wiele do życzenia. Wystarczy wspomnieć, że to rywal pierwszy wyszedł na prowadzenie i trzeba było gonić wynik. Udało się, ale nie bez problemów.

Mecz w naszym wykonaniu bardzo słaby. Długimi momentami daliśmy się zdominować przeciwnikowi i nie potrafiliśmy sobie poradzić z jego presją. Brakowało nam "ikry", rywal zawsze był o przysłowiowe"pół kroku" przed nami, zabierał nam piłkę. Ciężko wskazać element, w którym byliśmy lepsi od przeciwnika, może stałe fragmenty gry, które wychodzą nam coraz lepiej - podsumowuje trener Karol Kiełbik.

Galeria zdjęć z sobotniego spotkania dostępna jest tutaj

11.kolejka I ligi okręgowej Trampkarza Młodszego, 8.04.2017 r.
KKS Kalisz - Astra Krotoszyn 2:1 (1:1)
Bramki dla KKS: 1:1 Jakub Konopa 15.min, 2:1 Kacper Kaliński 56.min.

KKS Kalisz: Igor Bośnjak - Piotr Krzyżaniak ( Mateusz Kościelak), Kacper Kaliński, Igor Koniusz, Marcin Stysiał, Szymon Olejnik (Kuba Janiszewski), Jakub Zachara, Kamil Przysiecki (Mateusz Molek), Wiktor Bury - Jakub Konopa, Eliasz Kasołka.