Komplet z Jarotą

7. ligowa kolejka potoczyła się po naszej myśli. Po niedzielnym spotkaniu z Jarotą wywieźliśmy trzy punkty.

Zdobycz w postaci kompletu ligowych punktów cieszy, aczkolwiek samo spotkanie, co przewidywał trener Karol Kiełbik, do łatwych nie należało. Choć rywal nie wydawał się groźnym, powstawało pytanie jak na jego tle zafunkcjonuje nasz zespół, w nieco innym niż zazwyczaj ustawieniu. Zmiany na niektórych pozycjach wymuszone chorobami i drobnymi urazami kilku zawodników wprowadzały lekką niepewność i dyskomfort, co dało się odczuć zwłaszcza w pierwszej części meczu. Po trochę nerwowym początku, z upływem minut udało się jednak ustabilizować grę, przejąć kontrolę nad wydarzeniami na boisku i doprowadzić do pomyślnego finału.

- Mecz był bardzo wyrównany. Wprawdzie goście mieli dwie, dobre okazje, ale nie zdołali ich wykorzystać, za to my, po ich błędzie zdobyliśmy bramkę dającą prowadzenie. W drugiej połowie dołożyliśmy drugą i niemal do końca kontrolowaliśmy mecz. Kontaktowego gola Jarota zdobyła tuż przed ostatnim gwizdkiem – mówi trener Karol Kiełbik - Trochę czasu minęło zanim weszliśmy w mecz, ale też drużyna jest nieco rozbita chorobami i kontuzjami, konieczna więc była mała korekta ustawienia. Cieszy fakt, że mimo tego, zwłaszcza z tyłu, dobrze kontrolowaliśmy piłkę i nawet przy kilku pressingach przeciwnika dobrze wychodziliśmy z akcją.

A już w najbliższy czwartek przyspieszone, bo przełożone z soboty, spotkanie z Centrą Ostrów Wielkopolski, aktualnym liderem ligowej tabeli.

Galeria zdjęć z meczu w Jarocinie dostępna jest tutaj

I liga okręgowa Trampkarza Młodszego, 16.10.2016r., godz. 11.30
JKS Jarota Jarocin - KKS Kalisz 1:2 (0:1)
Bramki dla KKS-u: 0:1 Eliasz Kasołka 28.min, 0:2 Eliasz Kasołka 39.min.

KKS Kalisz: Igor Bośnjak - Mateusz Kościelak, Szymon Olejnik, Marcin Stysiał, Kacper Kaliński, Kamil Zadka, Jakub Zachara, Kamil Przysiecki, Szymon Sałata, Jakub Konopa, Eliasz Kasołka, Michał Grzegorski, Piotr Krzyżaniak, Kamil Zakrzewski, Patryk Rosiński, Krystian Pawłowicz.