Na podbój Brodnicy !

Już w sobotę nasz zespół weźmie udział w Turnieju Piłki Nożnej "Małe Euro 2016". Gospodarzem rozgrywek jest Brodnicki Klub Sportowy Sparta. Przed nami trudna przeprawa: dziewięciu niezłych rywali i aura – piekielna! Ruszamy już dzisiaj.

W turnieju weźmie udział 10 drużyn z rocznika 2003. Poza nami i gospodarzami – zespołem BKS-u Sparta do rozgrywek przystąpią: Stomil Olsztyn, SMS Włocławek, Legia Chełmża, Motor Lubawa, Złoci Złotkowo (Akademia Piłkarska Barcelony), Cuiavia Inowrocław, Lech Rypin oraz Promień Kowalewo. Początek zmagań jutro o godz. 9.00 na Stadionie Miejskim w Brodnicy. Współorganizatorem turnieju jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brodnicy, a partnerami: Urząd Miejski w Brodnicy oraz Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Wprawdzie turniejowe czekają nas dopiero jutro, ale do Brodnicy ruszamy już dziś. Wyjazd sprzed siedziby klubu przy Wale Matejki o 14.00.